zdjeciarnia to studio owocnych inwestycji. Moją misją jest tworzenie wysokich standardów fotografii. Pozycję na rynku buduję unikalnym stosunkiem kreatywności i jakości zdjęć. Moje wykształcenie fotograficzne wynika z ogromnego zamiłowania, co w efekcie daje fantastyczne rezultaty. Koncentruję się na tym, aby odbiorca był naprawdę dumny ze zleconego mi projektu fotograficznego. Zrealizowałam setki przedsięwzięć. Wszystkie posiadają spójne zakończenie - sukces.

Moje kadry „zaklinam” z wyjątkową fantazją przy pomocy sprzętu najwyższej klasy, abyś nigdy nie miał cienia wątpliwości co do jakości oferowanych usług.

Moje prace prezentowałam niejednokrotnie na autorskich wystawach. Chętnie podejmuję wszelkie tematy fotograficzne od reportaży, poprzez plenery, fotomodeling, po fotografię reklamową. W mojej ofercie proponuję kompleksową obsługę fotograficzną z aranżacją pleneru, rekwizytów, makijażu itp.

Dziś mam tę przyjemność, by moje usługi zaoferować Tobie. Moje wieloletnie doświadczenie w branży fotograficznej i Twoja trafna decyzja TAK CHCĘ daje 100% gwarantowanego sukcesu i satysfakcji współpracy.

Na przestrzeni lat zatrzymałam w kadrze
wiele ciekawych ujęć z podróży i nie tylko.
W moich zasobach posiadam duży bank
zdjęć produktowych i plenerowych możliwych
do wykorzystania w Twoich publikacjach.

Zapraszam!
 
 
o mnie | kontakt | galeria | home Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.